Dodání setu docházky s terminálem i včetně počítače

MiniPC je miniaturní počítač, který vám dodáme s již předinstalovanou Docházkou 3000. Takže pokud chcete docházku používat bez nutnosti instalovat jakýkoli SW na vaše stávající počítače, je zde perfektní řešení. Toto využijete zejména v případě, kdy ve firmě nemáte žádný stávající počítač s Windows na který by se dal program nainstalovat. S docházkou pak můžete pracovat jak z PC s libovolný OS (Linux, Apple Mac OS X, Windows, ChromeOS), tak i z tabletu či mobilu.
BM-F640   +   MiniPC Firebat AK7   =   Tablet
Minipočítač (na obrázku uprostřed) stačí připojit pouze do napájení a do počítačové sítě. Obsahuje již předinstalovanou docházku. Terminál rovněž zapojíte do počítačové sítě a do napájení. Obě zařízení již mají předkonfigurované adresy, takže vše hned funguje. Vy si zapnete tablet či mobil nebo počítač s libovolným operačním systémem, spustíte na něm prohlížeč a zadáte adresu, která je uvedena v dodaném návodu. Zobrazí se úvodní stránka docházky, takže dle návodu zadáte zaměstnance do docházky a do terminálu, v docházce případně upravíte nastavení pracovní doby a je to. Není potřeba připojení do internetu, vše zvládne Vaše lokální počítačová síť.

Schéma zapojení docházky s Minipočítačem Firebat AK7
    Jedno z možných zapojení kompletního docházkového systému. Samozřejmě s docházkou lze pracovat i ze zařízení zapojených do sítě kabelem, tedy i z normálních počítačů. Výhoda - je úplně jedno jaký operační systém používáte. Žádný další počítač s Windows pro provoz docházky není nutný (ušetříte za licenci windows). Ve firmě můžete mít na všech počítačích třeba Linux, Apple nebo jakýkoli jiný systém a přesto lze provozovat plnohodnotně Docházku 3000 včetně čipování docházky otiskem prstu či kartou na terminálu.

V případě objednávky této konfigurace od nás obdržíte celý systém přednastavený tak, aby jeho zprovoznění bylo otázkou minut. Dostanete tedy jak docházkový terminál s nástěnným držákem a napájecím zdrojem, tak i minipočítač opět i s napájecím zdrojem, předinstalovanou docházkou a návodem k použití. Tedy kompletní set, ve kterém je vše potřebné ke zprovoznění docházkového systému jen zasunutím několika kabelů do konektorů a zásuvek dle návodu.

Sety s tímto řešením jsou k dostání buď přes odkaz webového obchodu vlevo, kde v sekci "Doporučené sety / Sety i s PC" vyberete požadovanou položku podle počtu zaměstnanců a požadovaného terminálu.
Nebo můžete využít přímé odkazy kliknutím zde:

 Set s terminálem BM-F640:
Identifikace otiskem prstu, kartou, čipem nebo heslem. Zadávání příchodů, odchodů a 3 nebo 20 kódů absencí. Možnost evidence práce na zakázkách či úkolové mzdy. Přehled dostupných setů:
Pro 10 zaměstnanců za 17 920 Kč.
Pro 30, zaměstnanců za 20 720 Kč.
Pro 100 zaměstnanců za 26 420 Kč.

V ceně je i naplnění docházky základními daty. Pokud nám e-mailem dodáte i seznam zaměstnanců (například v excelu), můžeme vám je do programu rovnou i nahrát. Stačí tabulka se sloupcem pro jméno a druhým sloupcem pro příjmení. Pokud máte pracovníky i nějak číslované tak lze doplnit i třetí sloupec s jejich osobními čísly a pokud máte ve firmě zavedenu i nějakou organizační strukturu, tak lze v dalším sloupci tabulky uvést název oddělení do kterého zaměstnanec patří. Tato služba je součástí ceny setu docházky s MiniPC a terminálem. Dále je možné specifikovat u jednotlivých zaměstnanců i jejich pracovní dobu (například: pondělí až pátek, 8 hodin denně) či popsat strukturu směn a jejich základní rozpis, pokud pracují v provozu na směny.

U našich systémů může mít každý zaměstnanec v terminálu zadaných více prstů (třeba všech 10) a pokud se načtení jednoho prstu nedaří například díky zranění, identifikuje se jiným. Identifikace je tak velice spolehlivá.

K dispozici je i starší systém s vlastním počítačem a to s Raspberry Pi. Pokud máte zájem o tuto variantu, naleznete podrobnosti zde.